حوله تن پوش ایپک و تورمی که در کشور ایجاد کرد

در آزمایش‌های قبلی من از چندین ارزیابی حوله تن پوش ایپک استفاده کرده‌ام، اما به دلیل همه‌گیری این بار من تنها آزمایش‌کننده بودم.

در مجموع، از سال 2017 حدود 85 بار برای این آزمایش‌ها دوش گرفته‌ایم، بدون احتساب آزمایش‌های بلندمدت روزانه انتخاب‌های فعلی‌مان.

اگر حوله ای لذیذ می خواهید که گرم و فوق العاده نرم باشد، حتی پس از چندین بار شستشو، حوله حمام پنبه ای ریزورت Frontgate را پیشنهاد می کنیم. این بهترین انتخاب ما از سال 2017 بوده است.

(ما حوله های فرانت گیت جدید را با هر به روز رسانی بعدی که در این راهنما انجام داده ایم دوباره آزمایش کرده ایم – هیچ چیز بهتر عمل نکرده است). این متراکم ترین و نرم ترین حوله ای است که تا به حال امتحان کرده ام.

این حوله به اندازه بسیاری از حوله های تری که آزمایش کرده ایم جذب می شود و در یکی از گسترده ترین طیف رنگ هایی که دیده ایم عرضه می شود.

این یک فرقه کمی در میان کارکنان ما ایجاد کرده است و برای سال‌ها به طور مداوم نظرات کاربران بالایی داشته است.

از بین همه انتخاب هایی که من انتخاب کرده ام، در تمام راهنماهایی که برای Wirecutter نوشته ام، حوله Frontgate همان چیزی است که بیشتر از همه می شنوم که مردم درباره آن هیاهو می کنند.

Frontgate برای استفاده بسیار شیک و فوق‌العاده به نظر می‌رسد، دارای گواهی Oeko-Tex (و در نتیجه عاری از مواد مضر) است، و از پنبه ترکی با منگنه بلند ساخته شده است، بنابراین صاف و بادوام است.

فقط Onsen با پنبه با کیفیت بالاتر (پنبه سوپیما با منگنه بسیار بلند) ساخته شده است، اما قیمت آن حدود 40٪ بیشتر است.

شمع محکم Frontgate ضخیم‌ترین حوله‌هایی بود که ما آزمایش کرده‌ایم و آن را بسیار کرکی می‌کرد.

وقتی در اتاق خوابم پیچیده شده در فرانت گیت قدم می زنم، احساس می کنم در یک روز اسپا هستم، و بعد از شستشوی آزمایشی ما، تقریباً جدید به نظر می رسید و در واقع احساس بهتری نسبت به بیرون از بسته داشت.

از طریق سه دور آزمایش در چهار سال گذشته، و همچنین از طریق سال‌ها آزمایش طولانی‌مدت، از جمله استفاده روزانه و تعداد زیادی شستشو، به‌طور مداوم فوق‌العاده بوده است.