مراکز تولید زغال صادراتی درجه یک

خریداران زغال براای خرید زغال صادراتی باید به مراکز تولید زغال صادراتی درجه یک که در برخی از شهر های ایران مستقر هستند مراجعه نمایند.

قیمت زغال درجه یک در مرکز تولید زغال صادراتی بسیار مناسب تر از بازارهای رایج می باشد. در این مراکز می توان امیدوار بود که جنس اصلی و با کیفیت مرغوب با قیمت بسیار ارزان تری تهیه می گردد.

مراکز تولید زغال صادراتی درجه یک

پرفروش ترین نوع زغال صادراتی ایران

پرفروش ترین نوع زغال صادراتی ایرانپر فروش ترین زغال صادراتی ایران زغالی است که با دوام باشد، بی بو و بی دود باشد، خاکستر کمی تولید نماید، مدت زمان سوخت آن زیاد باشد و متناسب با شرایط آب و هوایی منظقه ای که به آن ارسال می شود تولید گردد.

به دلیل تنوع مواد لولیه و روش های تولید متفاوت، زغال های گوناگونی تولید می شود که  از لحاظ کیفیت، رنگ، اندازه و شکل، بو، مدت زمان سوخت، مقدار خاکستر تولیدی، موارد مصرف و غیره با هم فرق دارند.

زغال در جنس ها و اشکال و رنگ های متنوعی به بازار عرضه می شود که برخی از انواع زغال عبارتند از:

 • زغال فشرده
 • زغال لیمو
 • زغال مرکبات
 • زغال نارگیل
 • زغال بریکت
 • زغال پسته
 • زغال سفید
 • زغال چینی
 • زغال فعال
 • زغال بلوط
 • زغال سیب
 • زغال انجیر
 • زغال کبابی

صادرات زغال به کشور های حوزه خلیج فارس

صادرات زغال به کشور های حوزه خلیج فارسهر ساله زغال ایران به کشور های عربی حوزه خلیج فارس و سایر کشور های همسایه صادر می شود. صادرات زغال به عراق، عمان، امارات، کویت، عربستان، افغانستان، پاکستان، آذربایجان، ترکیه و دیگر کشورها، باعث ورود ارز به داخل کشور شده و سود اقتصادی فراوانی را برای ما به همراه می آورد.

خریدار زغال ایران بعضی کشور های همسایه و برخی از کشور های اروپایی هستند. امروزه تجارت زغال به دلیل کاربرد های فراوانی که دارد به یکی از سود آور ترین تجارت های جهانی تبدیل شده است.

برای صادرات یک کالا باید به فاکتورهای متعددی از جمله کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه، استجکام و دوام، پذیرش محصول و قدرت خرید در کشور مقصد، شرایط آب و هوایی و سایر پارامتر ها توجه نمود.

در صنعت زغال ده کشور برتر صادر کننده زغال چوب به ترتیب کشور های لهستان، ویتنام، کوبا، مکزیک، مالزی، هلند، آرژانتین، اوکراین، اندونزی و چین هستند که عوامل مورد نیاز برای صادرات این کالا نظیر شرایط آب و هوایی، کیفیت، مناسب بودن قیمت و سایر پارامتر ها را در نظر گرفته اند.

تولید کننده زغال صادراتی در مشهد

تولید کننده زغال صادراتی در مشهدتولید کنندگان زغال صادراتی در برخی از شهر های ایران مانند مشهد، اصفهان، جهرم، شهر ری، تهران و غیره مستقر شده اند. بنابراین برای تهیه بهترین نوع زغال به صورت عمده فروشی و بعضاً خرده فروشی و با قیمت مناسب باید به دفاتر فروش آن ها در سر تا سر ایران مراجعه نمود و یا به کانال ها و وب سایت های آن ها در فضای مجازی سر کشی نمود.

زغال ماده ای است که از سوختن و تجزیه چوب درختان و یا اندام های حیوانی و گیاهی باقی می ماند. تهیه زغال به دو صورت طبیعی و مصنوعی انجام می شود. شاید میلیون ها سال طول بکشد تا زغال های طبیعی ساخته شوند. اما امروزه با استفاده از کوره های زغال، می توان آن را به صورت مصنوعی و بسیار سریع در دسترس انسان قرار داد.

قیمت روز خرید زغال در بازار عمده فروشی تهران

قیمت روز خرید زغال در بازار عمده فروشی تهرانبرای آگاهی از قیمت روز خرید زغال باید به بازار عمده فروشان این کالا در تهران و سایر شهر های ایران مراجعه کرد و یا به سایت های اینترنتی که توسط آن ها راه اندازی شده است سر زد. به دلیل متغیر بودن نرخ ارز، تغییر هزینه های حمل و نقل و موارد دیگر، هزینه های تولید و واردات کالا در نوسان است و هر روز باید از نرخ کالا ها آگاهی یافت.

زغال از دیر باز مورد توجه بشر بوده است و می توان گفت که قدمت کاربرد زغال توسط انسان با کشف آتش برابری می کند. با پیشرفت دنیای صنعت نه تنها استفاده از این ماده با ارزش کاهش نیافت بلکه به دلیل کاربرد های بسیار متنوع آن در صنایع گوناگون، به کارگیری آن روز به روز بیشتر گردید.