کیف چرم ماری که تغییر شکل می داد

یک کیف کاری و یا کیف چرم مار، یک هفته یا کیف پول همیشه برای اولین تاثیری که در یک کنفرانس، در سفر یا هنگام پرداخت پول در یک مغازه از خود به جا می گذارید، مهم خواهد بود.

مواد یک عامل تعیین کننده است. کیفی که از چرم واقعی ساخته شده است، نشانه ای از استایل سخت است.

برای کیف های زنانه مد مهم است. کیف باید با کفش یا لباس هماهنگ باشد. این می تواند به این معنی باشد که رنگ باید یکسان باشد یا یک اثر متضاد داشته باشد.

برای رویدادهای جشن یا دعوت عصر، کیف باید یک عملکرد تزئینی داشته باشد. چنین کیف‌هایی اغلب دارای حجم محدودی هستند و ممکن است روی لبه‌های آن‌ها گلدوزی یا تکه‌های استر وجود داشته باشد.

ظاهر یک کیف در بسیاری از موارد تصمیم می گیرد که کدام کیف را بخریم.

کیف های کاربردی مدت زمان بیشتری نسبت به کیف های دستی که مطابق با آخرین روند مد طراحی شده اند استفاده می شوند.

چرم تضمین می کند که یک کیف می تواند برای چندین سال استفاده شود. بنابراین طراحی کاربردی کیف چرمی شرط ماندگاری و ماندگاری است.

کیسه فقط یک ظرف نیست. این دارای عناصر بسیاری است که برای روشی که می خواهید از آن استفاده کنید مهم هستند.

کیف های چرمی معمولا با یک یا دو دسته قابل حمل هستند. اینها ممکن است به سمت جلو و پشت دوخته یا پرچ شده باشند. آنها همچنین ممکن است با حلقه هایی متصل شوند که به آنها اجازه می دهد تا از بین بروند.

علاوه بر دستگیره، کیف‌های تجاری یا هفته‌دار معمولاً دارای بند هستند که به شما امکان می‌دهد آن‌ها را روی شانه خود حمل کنید.

کیف‌های خرید یا شانه‌ای برای خانم‌ها اغلب دارای دسته‌های بلندتری هستند که امکان حمل کیف را در دست یا روی شانه فراهم می‌کند، به طوری که نیازی به بند اضافی نیست.

بند های شانه برای کیف های بزرگتر مهم هستند. یک مزیت بزرگ این است که دستان شما هنگام استفاده از بند آزاد هستند.